Pogradec - Yours to Discover
Pogradeci
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permbajtja
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem


Apartamente private per pushime te paharrueshme - bar plaisir Pogradec
Apartamente me qera

Apartamente - Bar Plaisir Pogradec

Apartamente Bar "Plaisir" - Apartamentet qe ne ofrojme ndodhen ne pjesen me te bukur te qytetit te Pogradecit, buze Shetitores dhe Plazhit me rere te qytetit te Pogradecit. Te pozicionuar ne nje zone te qete dhe te pajisur me gjithcka duhet per fjetje e gatim, jane nje garanci per pushime te paharrueshme ne Pogradec. Ambientet kane Internet Wireless falas dhe sistem ngrohje per sezonin e dimrit.


Adresa
Bar Plaisir, Pogradec, Albania

Shetitorja 1 Maji

Tel. 083222385
Tel. 0692138331

Email: vladimirmato@yahoo.com

__________________________________________________

Pozicioni
Apartamentet ndodhen prane qendres se qytetit te Pogradecit, 50 m nga bregu i liqenit,buze Shetitores se qytetit, tek Bar Plaisir.

__________________________________________________

Apartamentet


Apartament 1

Apartament 2

Apartament 3

Apartament 4/1

Apartament 4/2

 

__________________________________________________

Komoditete
Kuzhine gatimi, Frigorifer, TV, Ballkon, Internet Wireless falas.

__________________________________________________

 

 

 

 

 


www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, Akomodimi ne Pogradec, Dhoma me qera, Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, bar plaisir, Apartamente Pogradec. Liqeni i Ohrit, Peshku i mrekullueshem Koran qe rritet ne Liqenin e Ohrit, receta gatimi nga Pogradeci. Foto nga Vilaart Drilon, Pogradec.

Raiffeisen Bank Pogradec Albania
ProCredit Bank Pogradec Albania
Mobilje Italiane
 

pogradeci, liqeni i pogradecit, peshku i pogradecit, pogradecin, poradeci, pogradecaret, pogradeci, hotelet e pogradecit

All rights reserved Pogradec.info-2006
info@pogradec.info