Do You speak English? Pogradec - Yours to Discover
Pogradeci
Harta e Pogradecit
Kontakt
_ English

Permbajtja
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem.


Hotel Era , Pogradec Shqiperi - Guida e Pogradecit

Hotel ERA - Ne zonen me te bukur te Pogradecit, prane shetitores kryesore te qytetit, aty ku bregu i liqenit perqafon gjelberimin dhe lulet shumengjyreshe, ndodhet Bar Restorant Hotel ERA, nje strukture e re dhe elegante, qe permes modernes, ju ofron edhe traditen e mrekullueshme pogradecare.

Adresa:
Shetitorja kryesore, Pogradec
Tel. 00355 696381276
........00355 666621473
Email: era.hotel@yahoo.com

__________________________________________________

Pozicioni
Hotel Era, ndodhet buze Liqenit te Ohrit, pergjate shetitores se qytetit, 400 m nga qendra e qytetit te Pogradecit, vetem 30 m nga plazhi me rere dhe Liqeni i mrekullueshem i Ohrit.

__________________________________________________

Hotel Era
HotelEra, ve ne dispozicion te kenaqesise dhe pushimeve tuaj 8 dhoma luksoze, te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, dush, Tv , ballkon me pamje nga liqeni, sherbim dhome etj. Te gjitha ketyre ju shtohet edhe plazhi me rere dhe pamja clodhese mbi Liqenin e Ohrit .

__________________________________________________

Restoranti
Restorant Era , ju ofron kuzhinen e mrekullueshme pogradecare, me Koranin e famshem te Liqenit te Pogradecit, te gatuar ne tave, me arra apo me menyra te tjera plot shije e fantazi. Edhe vererat e sherbyera ne Restorant Era jane te perzgjedhura me shume kujdes nga vererat e famshme te buteve qe vazhdojne te prodhohen ne menyre tradicionale ne Pogradec.

__________________________________________________

Komoditete
Mengjes, TV, Ajer i kondicionuar, Sherbim dhome, Parking falas, Kopesht, Ballkon, Plazh me rere.

__________________________________________________

era hotel pogradec albanai
era hotel pogradec albania
pogradec albania era hotel bar dhe restorant
hotelpogradec
dhome hotel era pogradec
hotel room era pogradec albania
 

 

Hoteli Era
 • Bar
 • Restorant
 • TV
 • Ajer i Kondicionuar
 • Bankete
 • Kopesht
 • Sherbim Dhome
 • Ballkon
 • Pastrim Dhome
 • Tualet Privat
 • Parking
 • Personel Miqesor
 •    

   

   

   

   

   


  www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, Akomodimi ne Pogradec, Hotelpogradec, Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, Erahotelpogradec, Bar Restorant Hotelera Pogradeci, Liqeni i Ohrit, Peshku i mrekullueshem Koran qe rritet ne Liqenin e Ohrit, receta gatimi nga Pogradeci. Foto nga hotel Era , Pogradeci.

  Raiffeisen Bank Pogradec Albania
  ProCredit Bank Pogradec Albania
  Mobilje Italiane
   

  pogradeci, liqeni i pogradecit, peshku i pogradecit, pogradecin, poradeci, pogradecaret, pogradeci, hotelet e pogradecit

  All rights reserved Pogradec.info-2006