Do You Speak English? Pogradec Albania - Yours to Discover
Faqja kryesore
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permbajtja
POGRADECI BLOG
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem .


Guida e Pogradecit - Kontakt
Miresevini ne Pogradecin Turistik


Te nderuar vizitore!
Ju mirepresim ne Pogradecin tone turistik. Ne kete rajon ku duket qarte se natyra nuk ka kursyer asgje per te arritur te perkryeren.

Nese deshironi te REZERVONI nje dhome hoteli apo Apartament privat, ju lutemi na tregoni per preferencat tuaja dhe daten e mberitjes. Ne ju sigurojme se do bejme te pamunduren per te kenaqur shijet tuaja.

 

. Emri :

. Hoteli:

Email :


Mesazhi Juaj:

 

Ose na kontaktoni ne adresen :

Qendra InkuSat Pogradec
Qendra " InkuSat Cyberspace "

Adresa: Rr. Reshit Collaku, Pallati 23, Lagja1, Pogradec, Albania
Tel: 00355696070855

__________________________________________________


www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, Akomodimi ne Pogradec, transporti ne pogradec, arti dhe kultura e Pogradecit. Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, Harta e Pogradecit. Lasgush Poradeci Poezi, Poezi nga Mitrush Kuteli. Liqeni i Ohrit, Peshku i mrekullueshem Koran qe rritet ne Liqenin e Ohrit, receta gatimi nga Pogradeci. Biznesi i Pogradecit, foto dhe pamje nga Pogradeci.

 

Raiffeisen Bank Pogradec Albania
ProCredit Bank Pogradec Albania
Mobilje Italiane
 
All rights reserved Pogradec.info-2006
info@pogradec.info