Do You speak English? Pogradec - Yours to Discover
Pogradeci
Harta e Pogradecit
Kontakt
_ English

Permbajtja
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem.


Hotel rRITJA E kORANIT, tUSHEMISHT, Pogradec Shqiperi - Guida e Pogradecit

Hotel Rritja e Koranit - Ne zonen me te bukur te Tushemishtit, fshatit turistik me bukuri te pakrahasueshme natyrore, prane liqenit te Pogradecit, me nje ambient clodhes ku do ndiheni te mrekulluar dhe te shkeputur nga gjithcka perreth, mes burimeve me uje te kristalte dhe mjelmave elegante, ndodhet Bar Restorant Hotel Rritja e Koranit. Dikur, kjo qender sherbente per rritjen e rasatit te koranit ( nga ka marre edhe emrin Hoteli ) dhe sot eshte shnderruar ne nje oaz clodhes, duke ju befasuar me bukurine, sherbimin dhe komoditetin e Hotel Rritja e Koranit.

Adresa:
Tushemisht, Drilon, Pogradec
Tel. 00355692264127
........
Email: rritja e koranit@yahoo.com

__________________________________________________

Pozicioni
Hotel Rritja e Koranit, ndodhet ne fshatin turistik te Tushemishtit, prane pikes turistike te Drilonit, Pogradec, vetem 50 m nga plazhi me rere dhe Liqeni i mrekullueshem i Ohrit.

__________________________________________________

Hotel Ritja e Koranit
Hotel Rritja e Koranit, ve ne dispozicion te kenaqesise dhe pushimeve tuaja dhoma luksoze, te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, dush, Tv , ballkon me pamje clodhese, sherbim dhome etj. Te gjitha ketyre ju shtohet edhe plazhi me rere i Liqenit te Ohrit, i ndodhur vetem disa metra larg Hotelit.

__________________________________________________

Restoranti
Restorant Rritja e Koranit, ju ofron kuzhinen e mrekullueshme pogradecare. Ju sugjerojme te mos largoheni pa provuar taven e koranit te famshem te gatuar me aq shije e fantazi nga shefat e Hotel Rritja e Koranit. Edhe vererat e sherbyera ne Restorant Rritja e Koranit, jane te perzgjedhura me shume kujdes nga vererat tradicionale te buteve te famshme pogradecare.

__________________________________________________

Komoditete
Mengjes, TV, Ajer i kondicionuar, Sherbim dhome, Parking falas, Kopesht, Ballkon, Plazh me rere.

__________________________________________________

 

 

Hoteli Era
 • Bar
 • Restorant
 • TV
 • Ajer i Kondicionuar
 • Bankete
 • Kopesht
 • Sherbim Dhome
 • Ballkon
 • Pastrim Dhome
 • Tualet Privat
 • Parking
 • Personel Miqesor
 •    

   

   

   

   

   


  www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, Akomodimi ne Pogradec, Hotelpogradec, Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, ritja e koranit pogradec, Bar Restorant Hotele, korani, Pogradeci, Liqeni i Ohrit, Peshku i mrekullueshem Koran qe rritet ne Liqenin e Ohrit, receta gatimi nga Pogradeci. Foto nga hotel RRITJA E KORANIT, Tushemisht Drilon, Pogradeci.

  Raiffeisen Bank Pogradec Albania
  ProCredit Bank Pogradec Albania
  Mobilje Italiane
   

  pogradeci, liqeni i pogradecit, peshku i pogradecit, pogradecin, poradeci, pogradecaret, pogradeci, hotelet e pogradecit

  All rights reserved Pogradec.info-2006