Do You Speak English? Pogradec - Yours to Discover www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, baret ne pogradec, pubet dhe jeta e nates ne Pogradec. Diskotekat e Pogradecit, muzika live ne Pogradec, orkestrat dhe argetimi ne Pogradec, Pogradeci
Faqe e pare
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permabajtja
POGRADECI BLOG
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem


Guida e Pogradecit - Pogradeci, Baret, Diskot dhe PUB ne PogradecI.

www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, baret ne pogradec, pubet dhe jeta e nates ne Pogradec. Diskotekat e Pogradecit, muzika live ne Pogradec, orkestrat dhe argetimi ne Pogradec, Pogradeci...

 

Baret e Pogradecit jane te pajisur me te gjithe aksesoret dhe te pergatitur me se miri per te kenaqur shijet tuaja.

Baristet me fantazi, atmosfera festive, kokteilet e pergatitura me shije te holle, ju garantojne momente te paharruara ne qytetin e Pogradecit.

 

__________________________________________________

Bar Pasticeri "Tushi" - Bar "Tushi" ndodhet prane qendres se Pogradecit. Ky bar ka klas, stil dhe gjithcka nevojitet per te kaluar momente te kendshme. Eshte vend i qete , ku pervec pijeve sherbehen edhe embelsira te pergatitura me shume shije e finese. Mos harroni te provoni edhe Akulloren.

Atmosfera Bar, Romantik
Orari Nga 8.00 deri 23.00
Parking
Perballe Lokalit
Festa Private Jo
Verande Po
Muzike Live Jo
DJ Jo
Kondicioner
Po
TV Jo

Adresa: Rr. "Rinia", Lagja2, Pogradec, Albania

__________________________________________________

Bar Corner Cafe - Ndodhet prane qendres se qytetit te Pogradecit. Eshte nje bar i ri , i konceptuar me shume shije dhe komoditet. Ka muzike me D.J. dhe ofron organizime ditelindjesh e party. Ju rekomandojme ta vizitoni dhe te provoni kokteilet me te vecanta ne qytet.

bar Corner Cafe Pogradec Atmosfera Bar, Romantik
Orari Nga 9.00 deri 23.00
Parking
Buze rruges
Festa Private Po
Verande Jo
Muzike Live Jo
DJ Po
Kondicioner Jo
TV Po

Adresa: Rr.Reshit Collaku, Lagja2, Pogradec, Albania .

Nje vend per tu : takuar ... qeshur .... shikuar ... degjuar ... festuar ... shijuar .

__________________________________________________

Bar Perla - Ndodhet ne shetitoren e Pogradecit. Bar simpatik me verande e muzike romantike ne sfond.

Me teper... .

__________________________________________________

 

www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, baret ne pogradec, pubet dhe jeta e nates ne Pogradec. Diskotekat e Pogradecit, muzika live ne Pogradec, orkestrat dhe argetimi ne Pogradec, Pogradeci...

 

Raiffeisen Bank Pogradec Albania
ProCredit Bank Pogradec Albania
 
 
 
All rights reserved Pogradec.info-2006
info@pogradec.info