Bar Tushi in English Pogradec - Yours to Discover
Bar Pasticeri Tushi Pogradecpogradeci tushibar tushi pogradectushi bar dhe pasticeribar tushi pogradecakullore tushi pogradectorta tushi pogradec
English
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permbajtja
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem.POGRADECi - Bar Pasticeri "Tushi" , Bare ne Pogradec

Ne embelsojme gezimet tuaja!

Bar Pasticeri "Tushi" - Bar Pasticeri "Tushi" ndodhet prane qendres se qytetit te Pogradecit. Pasticeri "Tushi", eshte nje vend i qete, me arkitekture te vecate dhe i zbukuruar me shume shije. Eshte e veshtire te gjesh dike ne Pogradec qe nuk ka shijuar embelsirat dhe akulloret "Tushi". Prej shume vitesh vazhdon te jete vendtakimi i cifteve te te gjitha moshave. Sherbim i kulturuar dhe muzike romantike ne sfond.

Adresa
Rruga "Rinia" Pogradec
Tel. +355 83 2

__________________________________________________

Sherbimet
Bar Pasticeri Tushi ve ne dispozicionin tuaj gjithe eksperiencen, fantazine dhe traditen e vecante ne pergatitjen e embelsirave, koktejeve dhe akulloreve. Ne raste festash dhe gezimesh familjare ju mund te porosisni torta dhe embelsira qe me aq art di ti pergatisi vetem Pasticeri Tushi.

Ne katin e dyte sherbehet vetem per cifte dhe familjare. Ne kete ambjent te vecante dhe te ngrohte, larg zhurmes tradicionale te bareve, do te keni rastin te shijoni specialitet e barit dhe te pasticerise.

__________________________________________________

pasticeri bar tushi pogradec
tushi
bar pasticeri pogradeci
turizmi pogradeci
 

 

Atmosfera Bar, Romantik
Orari 8.00 - 23.00
Parking
Perballe Lokalit
Festa private Jo
Verande Po
Muzike Live Jo
DJ Jo
Kondicioner Po

 

 

 


www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, bare dhe pasticerite e Pogradecit, Akomodimi ne Pogradec, transporti ne pogradec, arti dhe kultura e Pogradecit. Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, Harta e Pogradecit. Lasgush Poradeci Poezi, Poezi nga Mitrush Kuteli. Liqeni i Ohrit, Peshku i mrekullueshem Koran qe rritet ne Liqenin e Ohrit, receta gatimi nga Pogradeci. Biznesi i Pogradecit, foto dhe pamje nga Pogradeci.

Raiffeisen Bank Pogradec Albania
ProCredit Bank Pogradec Albania
Mobilje Italiane
 

pogradeci, liqeni i pogradecit, peshku i pogradecit, pogradecin, poradeci, pogradecaret, pogradeci, hotelet e pogradecit

Ndalohet kopjimi apo perdorimi i permbajtjes se kesaj faqeje
info@pogradec.info