Do You Speak English? Pogradec Albania - Yours to Discover
Faqja e pare
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permbajtja
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem


Guida e POGRADECIt - Informacion Turistik - Bileta - Paketa Turistike
Czech Tourists in Pogradec


Pogradec.info - Informacion i plote turistik per Pogradecin.

__________________________________________________

"Pogradec Info " - Agjenci Turistike, ndodhet ne Pogradec.USA Tourists - Pogradec Albania

  • Informacion Turistik
  • Paketa Turistike
  • Bileta Avioni, Trageti

Adresa: Qendra "InkuSat ", Rr. Reshit Collaku, Pallati 23, Lagja1, Pogradec.
Tel: +355 83 26080
Email: inkusat@yahoo.com
Web: www.inkusat.tk

__________________________________________________

"L.A. Travel " - Agjensi Udhetimi - Ka zyrat e saj ne qytetet Tirane, Korce dhe Pogradec.

  • Udhetime Turistike
  • Paketa Turistike
  • Informacion Turistik
  • Bileta Avioni, Autobusi, Trageti.


TiranE
Adresa: Rruga e Durresit, 220, Tirane.
Tel: +355 42 46000
Email: latraveltir@hotmail.com
Web: www.pogradec.info/latravel.htm
KorcE
Address: Bulev. "Gjergj Kastrioti" , Ap7, Korce, Albania.
Tel: +355 82 52829
Fax: +355 82 42287
Email: l.a.travel@hotmail.com
Web: www.pogradec.info/latravel.htm
Pogradec
Adresa:Qendra "InkuSat Cyberspace" Rr. Reshit Collaku, Pallati 23, Lagja1, Pogradec.
Tel: +355 83 26080
Email: pogradec@gmail.com
Web: www.pogradec.info/latravel.htm

__________________________________________________

"Liri Taxi " - Sherbim Taksi. Shqiperi, Maqedoni, Kosove, Greqi.
Tel: +355 692350938

_________________________________________________

"Bexhet Allko Taxi " - Sherbim Taksi. Shqiperi, Maqedoni, Kosove, Greqi.
Tel: +355 682196869

_________________________________________________

www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, Akomodimi ne Pogradec, transporti ne pogradec, arti dhe kultura e Pogradecit. Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, Harta e Pogradecit. Lasgush Poradeci Poezi, Poezi nga Mitrush Kuteli. Liqeni i Ohrit, Peshku i mrekullueshem Koran qe rritet ne Liqenin e Ohrit, receta gatimi nga Pogradeci. Biznesi i Pogradecit, foto dhe pamje nga Pogradeci.

 

Raiffeisen Bank Pogradec Albania
ProCredit Bank Pogradec Albania
Mobilje Italiane
 
All rights reserved Pogradec.info-2006
info@pogradec.info