Informacion ne Shqip Pogradec Albania - Yours to Discover
Hotel KalajaHotel RoyalHotel Belvedere PogradecHotel EuroKorcaHotel PerlaBujtina BoranaHotel Vila ART Drilon Pogradec Albania
Faqja e Pare
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permbajtja
POGRADECI BLOGI
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem


GUIDA E POGRADECIT - HOTELE NE Pogradec
hotele pogradec

 

Hotelet ne Pogradec jane te pajisura me se miri me te gjithe aksesoret e nevojshem dhe me nje nivel te larte sherbimi per t'ju siguruar vizitoreve pushime te paharruara.

 

 

Nese deshironi te beni nje rezervim Kontaktoni me ne!

__________________________________________________

Hotel Perla - Hoteli i ndertuar krejtesisht i ri, i mobiluar me shije dhe i menaxhuar ne menyren e duhur, ndodhet buze Liqenit te Ohrit, pergjate shetitores se qytetit, 50 m nga plazhi i Pogradecit. Ka Bar, Restorant, kuzhine te pasur, muzike romantike ne sfond. 9 dhoma , 1 apartament, TV, Sherbim Dhome, Telefon. Me teper ...

__________________________________________________

Hotel Kuinda - Ne zonen me te bukur te Pogradecit, prane shetitores kryesore te qytetit, aty ku bregu i liqenit perqafon gjelberimin dhe lulet shumengjyreshe, ndodhet Bar Restorant Hotel Kuinda, nje strukture e re dhe elegante, qe permes modernes, ju ofron edhe traditen e mrekullueshme pogradecare.

_________________________________________________

Hotel EuroKorca - Hoteli ndodhet ne shetitoren "1 Maji" , prane Liqenit te Ohrit dhe plazhit te Pogradecit.

__________________________________________________

Hotel Borana - Bujtina Borana ndodhet prane qendres se Pogradecit, buze Liqenit te Ohrit. Me nje arkitekture tradicionale ofron nje sere sherbimesh ne Bar, Restorant, Parking, Komfort dhe qetesi. 10 shtreter, 5 dhoma.

__________________________________________________

Hotel Royal - Hoteli ndodhet ne qender te qytetit te Pogradecit, buze Liqenit te Ohrit. Hotel Royal i ndertuar komplet i ri ka nje arkitekture moderne dhe shume terheqese.

__________________________________________________

Hotel Savoja - Hoteli i vogel por simpatik Savoja , ndodhet buze Liqenit te Ohrit. Ndersa clodheni ne dhomen tuaj ju do degjoni perplasjet e valeve ne bregun e liqenit. Ka Bar, Restorant me nje pamje mahnitese ne Liqen. Ka 15 Dhoma, 34 Shtreter, TV, Sherbim ne Dhome, Parking Privat. Cmimi nga 7€ per person.

__________________________________________________

Hotel Kalaja - Hoteli ndodhet ne fund te Shetitores se Pogradecit, prane Liqenit te Ohrit.

__________________________________________________

Hotel KalajaHotel RoyalHotel EuroKorcaHotel Perla

Rezervo tani!


www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, Akomodimi ne Pogradec, transporti ne pogradec, arti dhe kultura e Pogradecit. Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, Harta e Pogradecit. Lasgush Poradeci Poezi, Poezi nga Mitrush Kuteli. Liqeni i Ohrit, Peshku i mrekullueshem Koran qe rritet ne Liqenin e Ohrit, receta gatimi nga Pogradeci. Biznesi i Pogradecit, foto dhe pamje nga Pogradeci. Hotel Perla, hotel Belvedere, Hotel Enkelana, Hoteli kalaja, hotel savoja, hotel Royal.

 

 
 
 
 
 
 
All rights reserved Pogradeci nfo-2006
info@pogradec.info