Do You Speak English? Pogradec Albania - Yours to Discover
Faqja e pare
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permbajtja
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem.


Guida e POGRADECit - Vila Mishi i Pjekur

OFERTE SHITJE

Shitet per arsye emigrimi Vile 3 Kateshe.

Bar Restorant “Mishi i Pjekur ” perbehet nga:

  • Kati I - Bar- Restorant "Mishi i Pjekur", i pajisur me te gjithe aksesoret, me Kuzhine te kompletuar, si dhe me furre me hell per pjekje mishi.
  • Kati II - 3 Dhoma, 3 Banja, 2 Veranda , i pershtatur per Hotel.
  • Kati III - 3 Dhoma , 1 Banje, Korridor, Verande.

Vila "Mishi i Pjekur" , ka garazh 40 m2 dhe Parking para Lokalit .

Lokali aktualisht eshte ne pune , me klientele te sigurte e xhiro te kenaqshme.

Ndertesa e rregulluar ne menyre bashkekohore. Me hipoteke te rregullt . Ndertim 3 vjecar.

Cmimi i arsyeshem . Shitet per arsye emigrimi .

Klikoni mbi fotot e meposhtme per ti zmadhuar

Perfitoni nga kjo oferte!

Per me teper informacion Kontaktoni:

Adresa
Rruga Nacionale Pogradec - Korce, 30 m nga Karburant "ELDA"
Mobil. +355 692179889


www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. Informacion i plote mbi Pogradecin, Hotelet ne Pogradec, Akomodimi ne Pogradec, transporti ne pogradec, arti dhe kultura e Pogradecit. Foto nga Pogradeci, Restorante, Bare dhe Pub ne Pogradec, Harta e Pogradecit. Vila Mishi i Pjekur, Pogradec . Ofrohet per shitje , me nje klientele te siguruar vile 3 kateshe Pogradec.

Raiffeisen Bank Pogradec Albania
ProCredit Bank Pogradec Albania
Mobilje Italiane
 
All rights reserved Pogradec.info-2006©
info@pogradec.info