Do You Speak English? Pogradec - Your's to Discover
Faqja e pare
Harta e Pogradecit
Kontakt
 

Permbajtja
BARE

Perse Pogradec.info?

- Cmime te uleta

- Pa parapagim

- Pa takse rezervimi

- Ndodhemi ne Pogradec.

- Ju ofrojme gjithe informacionin e nevojshem.


Guida e POGRADECit - SHES - BLEJ - Jap me Qera
Shes -  Blej - Jap me Qera


Pogradeci - Shes - Blej - Jap me Qera!

 

 

shitet truall pogradec lagjia 1

Shitet objekt me truall 600 m2. Bodrum 160 m2

Adresa: RR e drilonit, Pogradec.

Tel. 0693215390

Me teper ....

shitet apartament

Shiten 2 apartamente 1+1 nga 60 m2, ne katin e dyte.Apartamentet jane te pajisura me k.bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. Punime cilesore. Dokumenta te rregullta

Adresa: Rr e Drilonit, prane shkolles Rilindja

Tel. 0693215390

Lexo me teper ....

planimetri

Shitet Toke per Ndertime.

Shitet toke me siperfaqe1400 m2 . Toka ndodhet prane Liqenit te Ohrit, ne periferi te Pogradecit, prane Rezidences Qeveritare. Shitet per arsye emigrimi.

Cmimi: i diskutueshem.

Kontakt : Tel. +355 693215390

Tel. +35583223939

 

Shiten 2 Apartamente 2+1, nga 115 m2.

Lexo me teper ....


www.pogradec.info - Guida e Pogradecit ne Internet. PogradeciAlbania, Pogradeci, shtepi ne shitje dhe me qera, shitje, blerje, qera, shtepi, dyqane, truall ndertimi, toka, dhoma, hotele, apartamente, troje, firma ndertimi, shes apartamente.

Raiffeisen Bank Pogradec Albania
ProCredit Bank Pogradec Albania
Mobilje Italiane
 
All rights reserved Pogradec.info-2006
info@pogradec.info